Родинне свято " Ми всі - гілочки одного Великого Дерева!"

Дата: 20 листопада 2018 о 14:47, Оновлено 20 листопада 2018 о 15:09
161 перегляд

«Родина», «рід» — які слова святі!
Вони потрібні кожному в житті.
Бо всі ми з вами — гілочки на дереві,
Що вже стоїть віки.
Це дерево — наш славний родовід.
Це — батько, мати, прадід твій, дід.

«З роду в рід кладе життя мости,
Без коріння саду не цвісти,
Без стремління човен не пливе,
Без коріння сохне все живе»

Особливістю сучасного світу є його швидкоплинність. І побачити зі сторони наскільки швидко іде час можна, спостерігаючи за тим, як виросли діти. Саме таку можливість надало Родинне свято «Всі ми - гілочки одного Великого Дерева» у Соболівському закладі дошкільної освіти «Сонечко». Чотири покоління — бабусі, дідусі, матусі, татусі, діти і онуки зустрілися в затишному, теплому та по-осінньому вбраному залі.
Гостей зустрічали хлібом-сіллю. Дівчинка-ангел на початку свята запалила свічку, щоб вогник і тепло живили родинне багаття, були оберегом від усіляких негараздів.
Батьки зі сльозами на очах дивилися на своїх дітей, які співали для них, читали на пам'ять вірші, танцювали і освідчувалися в самих сокровенних почуттях, в любові. Діти дякували своїм рідним. Батьки обнімали та цілували своїх діток.
Батьки вихованців із задоволенням взяли участь як у підготовці, так і проведенні свята: матусі виконали танець з вишитими рушниками, танцювали разом із своїми синами, закосичували своїх доньок і в кращих українських традиціях благословляли своїх дітей на хорошу долю. Татусям теж знайшлося заняття — вони пеленали ляльок, щоб продемонструвати, як вони допомагали жінкам, коли діти їх були маленькими.
Бабусі та дідусі, підтримуючи своїх онучат, долучилися до участі в святковій народній грі «Хустина», чим надзвичайно порадували малюків.
Сяяли очі дітей, коли вони разом з батьками брали участь у різних конкурсах, зокрема, в конкурсі «Мамині справи та татові справи».
Кульмінацією свята був відеоролик «Говорять діти! Моя сім’я», під час перегляду якого вихованці старшої групи висловили свою думку про те, що таке родина, хто в ній головний, хто працює найбільше в ній, розповіли про те, як висловлюють в родині почуття та проявляють любов, діти говорили про права та обов’язки в родині, розказали якою має бути щаслива сім’я і звернулися до своїх батьків із особистим проханням. Також на батьків чекав сюрприз в у формі відеопрезентації на тему «Родина – єдине справжнє щастя на Землі!».
Спільними зусиллями педагогів, батьків і дітей було прославлено велич родини, засади, на яких виховуються дошкільнята: материнська любов, батьківська наука, бабусина молитва, дідусева мудрість. Все це згуртувало батьків, дітей та педагогів, всі відчули себе однією великою родиною, де панувала атмосфера єдності, любові та добра.
На згадку про свято всіх присутніх пригощали запашним короваєм.
Ми щиро дякуємо усім і кожному, хто долучився до свята. Нехай же буде завжди щастя в наших родинах і пам’ятаймо: «Родина – єдине справжнє щастя на Землі!». Іншого бути не може, іншого просто немає.